Kronik Lenfositik Lösemi Bitkisel Tedavi

Kronik Lenfositik Lösemi Bitkisel Tedavi

 Kronik lenfositik lösemi bitkisel tedavi  konusunda lösemi tedavilerinde, tıbbi tedaviler yanı sıra, bitkiler doğanın verdiği doğal ilaçlar olarak bilinmektedir. Kronik lenfositik lösemi bitkisel tedavi şansı var mı diye soranlar için, evet, var. Kesinlikle diğer tıbbi tedaviler gibi yan etkisi yoktur ve dahası birçok farklı konularda ise faydalı olmaktadır. Lösemi hastalarının sayısı her geçen yıl artmaktadır. Bu da haliyle lösemi tedavisi ile ilgili daha fazla çalışmaların ve araştırmaların yapılması gerekildiğini göstermektedir. Kimi lösemi hastaları, hastaneye giderek tıbbi tedaviler almaktadır, kimileri ise sadece doktora gidip sonrasında ilaç tedavisi uygulayarak iyileşmeye çalışmaktadır, bazıları ise bitkisel tedavilere başvurmaktadır. Elbette ki lösemi hastalığı kolay tedavi edilebilen bir hastalık değildir, fakat bazen 25% altında, şans eseri sadece ilaçlar ve bitkilerle iyileşebiliyorsunuz.

Kronik Lenfosit Lösemi Bitkisel Tedavi Uygulamadan Önce

 Lösemi hastasına herhangi bir tedavi yapılmadan önce, löseminin hangi türü olduğunu ve hastalığın hangi evrede olduğunu bilmek gerekir. Lösemi hastalığı yaşa ve cinsiyete, hatta ırka göre kimilerinde daha yavaş ilerlerken, kimilerinde ise hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Kronik lenfosit lösemi bitkisel tedavi yöntemlerine girmeden önce yapılması gerekenlere bakalım. Her şeyden önce genel durumun tam olarak ortaya konulmuş olması gerekir. Lösemi teşhisi konulduktan sonra, löseminin türü ve hücrelerin ne oranda bozuk olduğuna bakmak gerekir. Buna bakarken aynı zamanda vücut direncinin düşmemesi için ayrıca bir uygulama yapılması gerekiyor. Gerektiğini takdirde anında kemoterapi ve ilaç tedavilerine başlanması gerekiyor. Aile hiçbir zaman hastasından moral ve desteğini esirgememeli ve hastada pozitif düşünüyor olmalıdır.

Kronik Lenfosit Lösemi Tedavisinde Bitkiler

 Genel anlamda baktığımızda, bitkisel tedavilere tabiri caizse “koca karı” ilaçları veya tedavisi olarak bilinmektedir, fakat lösemi tedavisinde, moral kadar bitkisel yöntemlerde çok önemli olmaktadır. Tedavide tıp yetersiz kaldığı zaman, alternatif yöntemlere de başvurulması gerekmektedir. Kronik lenfositik lösemi bitkisel tedavi birçok kişide olumlu etkiler yaratmıştır. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi, aslında bitkisel tedavilerde yan etkinin olmamasıdır. Hangi bitkilerin işe yaradığını belirtecek olursak; kuşkonmaz, fesleğen, biberiye ve rezene. Bu bitkilerin vücuda ve vücudunuzun normal ürettiği hücrelere çok faydası olmaktadır.